לטפל בגוף ובנפש עם

לטפל בגוף ובנפש עם "קידו"

בקליניקה אנחנו מציעים מגוון רב של טיפולים ברפואה אלטרנטיבית, ביניהם: דיקור קוריאני בשיטת סאעם האורתודוקסי וברוח "שרביט הקסם" ו"ידיי הפלא". כמו כן, אנו מטפלים בכל בעיות הכאב, בעיות פסיכולוגיות, דיכאון, סכרת, בעיות עיכול ועוד.

לקבוע פגישת ייעוץ
פתרון כולל לבעיות בריאותיות

פתרון כולל לבעיות בריאותיות

רפואה קוריאנית מציע מגוון פתרונות לטיפול בגוף ובנפש. כדי לבחור בטיפול הנכון עבורכם, נערוך אבחון, שכולל תשאול, בדיקה גופנית ובמקרה הצורך גם אבחון ממוחשב. לרוב, כבר בפגישה הראשונה נוכל להציע לכם פתרון טיפולי. חשוב לזכור שלפעמים קיימות בעיות מוסתרות, וללא טיפול בהן, לא נצליח להגיע לתוצאות הרצויות. סבלנות - הוא שם המשחק.

"שרביט הקסם"

בקליניקה אנו משתמשים בשיטת "שרביט הקסם" אשר בבסיסה עומדת שיטת סאעם האורתודוקסי שמקורה בקוריאה. "שרביט הקסם" היינה פיתוח מקורי שמשלב יחדיו ידע עתיק לצד שיטות אבחון חדשות יותר. ניתן למצוע מידע נוסף אודות השיטה בספר "שרביט הקסם" אשר נמכר באתר אמזון.

"ידי הפלא"

ברפואה קוריאנית קיימות מספר שיטות אשר כל אחת מהן, מציע פתרון לבעיות הגוף והנפש. לא ניתן להצביע חד-משמעית איזו מהשיטות טובה או יעילה יותר, ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא שילוב בין השיטות, בהתבסס על מצב המטופל ומורכבות הבעיה. שיטת "ידי הפלא" היא שיטת דיקור כף היד, שבבסיסה עומדת שיטת סוג'י צ'ים. להבדיל מסו-ג'וק, סוג'י צ'ים(השיטה המקורית שממנו התפתח סו-ג'וק) מציע פתרונות רבים ומגוונים. "ידי הפלא" משלבת בין סוג'י צ'ים ל-"שרביט הקסם" ולכן מגיע להצלחות רבות יותר. כל זה ועוד בספר "ידי הפלא" שניתן לרכוש מאמזון.

מיקום

רח' רבקה 29
ירושלים

להציג במפות גוגל

יצירת קשר

טלפון: 079-55-99-724

נייד: 052-572-97-18

Email: [email protected]

שעות פתיחה

ראשון-חמישי: 10:00-17:00

שישי-שבת: סגור